Këndon në ‘Eurovizion’, Albina merr surprizën e bukur nga bashkëshorti

Albina Kelmendi ishte e ftuara e rradhës në ‘Më prit në fundjavë’ me Ermal Peçi. Këngëtarja ndau shumë detaje nga performanca e saj në Eurovizion edhe pse në fakt nuk e priste se bashkëshorti i saj do ta surprizonte në program.

Para Eurovizionit, Albina përlotet nga surpriza e bashkëshortit

Me anë të një videomesazhi ai pohoi se Albina dhe familja Kelmendi janë duke bërë maksimumin për garën europiane, ç’ka e çmonte shumë. Por gjysmës së tij çfarë fjalësh i dedikoi?

”Janë familje artistësh, kam bindjen që do korrin një sukses të jashtzakonshëm. Albina më plotëson në të gjitha aspektet. Ajo më bën çdo ditë krenar, me jep motiv e frymëzim’ Kaq mjaftoi që Albina të përlotej përballë Ermalit edhe pse shtoi se Valoni se ka shumë qejf kur ajo loton në ekran.

Para Eurovizionit, Albina përlotet nga surpriza e bashkëshortit