E ka vendosur, Kiara tregon se a do bëjë marrëdhënie me Luizin në BBVA

Kiara Tito është një nga banorët më të komentuara të këtij edicioni të Big Brother Vip Albania 2 ku sigurisht u komentua thuajse gjithonë për lidhjen e saj me Luiz Ejllin banorin më të fortë të kësaj loje dhe shumë më pak për ndonjë debat që mund të kishte me banorët e tjere. Kiara u eleminua për një javë ndërsa u kthye pasi ishte një ndër banorët më të preferuara për tu bërë prapë pjesë e kësaj loje.

Pak para se të rikthehej në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Kiara Tito ka dhënë një intervistë për “Fan Club”. Moderatorja e njohur u shpreh se kësaj radhe do kënaqet më shumë, do rrijë pranë të dashurit të saj i cili i ka munguar shume per kete jave sa ishte larg tij.

Por jo vetëm kaq, pasi ajo tha se publiku do të shohë tani një Kiarë pa presion. Ndërsa e pyetur nëse do të bëjë marredhenie në “Big Brother VIP”, Kiara u përgjigj menjëherë ‘jo’. Edhe pse Megi Pojani i tha që të mos përgjigjej që të linte pak dyshim, moderatorja shtoi se ‘po ua shuan këtë dyshim, nuk ndodh’ ndersa duket se kjo pyetje erdhi nga komenti i Zhaklines opinionistes se Big Brother qe tha se do te deshironte ti shohte duke bere marredhenie ne Big Brother pasi sipas saj nuk ka ndonje te keqe.

Ndërkohë kujtojmë se mbrëmjen e djeshme janë rikthyer në shtëpinë e “Big Brother VIP2” 4 ish-banorë, ku vetëm njëri prej tyre mund të shkojë në finalen e madhe. Bashkë me Kiarën rihynë në BB VIP, Efi Dhedhes, Ronaldo Sharka dhe Bledi Mane dhe eshte vetem nje vend i lire per finale nga keta te katert.