Ëhh Luizi e tregon troç para Kiarës: Mua më pëlqen shumë Fjoralba Ponari

Loja me pyetje, ka bërë që shumë banorë të “Big Brother Vip” të rrëfejnë shumë rreth jetës së tyre dhe të shuajnë kuriozitetin e fansave për shumë detaje.

Ai nuk nguruar t’i përgjigjet dhe pyetjes se cilën nga vajzat e showbizit shqiptar e pëlqen nga fiziku. Këngëtari ka deklaruar se i pëlqen moderatorja Fjoralba Ponari.

Luizi tha më tej se duke iu referuar edhe Kiarës, atij i pëlqejnë vajzat e ëmbla në fytyrë dhe nuk është shumë i fiksuar pas vajzave me forma të bëshme.

Vëllai i Madh i ka vendosur sot banorët e “Big Brother VIP” në një provë, teksa vajzave u është kërkuar që të injorojnë djemtë e shtëpisë.

Megjithatë kjo ka sjellë një situatë të vështirë mes Kiarës dhe Luizit. Duket se këngëtari nuk e ka duruar dot injorimi ne moderatores, dhe i ka bërë presion që ajo ta prishë lojën.

Ai e ka kapur teksa ajo po qëndronte mes dy lavamanëve dhe nuk e ka lënë të dalë që aty. Kiara i ka thënë shpesh herë se po i merrej fryma dhe nuk ndihej mirë, por Luizi këmbëngulte se nuk kishte për ta lënë të dilte deri sa ajo ti fliste.